Новини України. 18 травня. Від сьогодні пасажири, які користуються залізничним транспортом України, зможуть купити квитки на поїзди через нову автоматизовану систему, яка працює в режимі online.

Квитки на потяг тепер можна замовити через інтернет

Фахівцями Укрзалізниці впроваджується в дослідну експлуатацію власна система продажу проїзних документів через Інтернет.

Автоматизована система продажу квитків через електронні канали впроваджена з метою розширення сфери послуг у пасажирських перевезеннях до Євро-2012.

Пасажири мають можливість скористатися новою системою продажу квитків на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню «Пасажирам» або за прямим посиланням.

У режимі online можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду.

Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Інтернет обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб.

У Головному управлінні інформаційних технологій Укрзалізниці пояснюють, що роботу системи забезпечує новий програмно-апаратний комплекс продажу електронних проїзних/перевізних документів у пасажирських перевезеннях.

Система розроблена з урахуванням досвіду роботи подібних технологій, які впровадили світові компанії-перевізники, наприклад, такі як Deutsche Bahn, Lufthansa, TGV та інші.

Наразі розширюється перелік банківських установ, які надають послуги перерахунку коштів через Інтернет.

За матеріалами Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.