Новини України. 14 травня. Представники GRECO оцінюватимуть Україну щодо попередження корупції у владі.

корупція, хабарі
Україну оцінять щодо запобігання корупції у владі

Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Україна готується до проходження четвертого раунду оцінювання з боку Групи держав проти корупції (GRECO) щодо попередження корупції в діяльності членів парламенту, суддів і прокурорів. Моніторинг здійснюватиметься з метою оцінки антикорупційних заходів, що вживає Україна у вказаній сфері, та їх відповідності стандартам Ради Європи. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами Міністра, 14-16 травня 2012 року делегація України перебуватиме у Страсбурзі (Франція) з метою участі у 55-му пленарному засіданні GRECO.

При цьому, основна мета, яку переслідуватиме наша держава під час участі у пленарному засіданні – ознайомлення з результатами перших візитів експертів GRECO з метою проведення четвертого раунду оцінювання. Зокрема, планується обговорити з представниками GRECO коло питань, які повинні розглядатися під час оцінювання рівня запобігання корупції в судовій гілці влади.

За підсумками візиту, українська делегація підготує пропозиції щодо матеріалів, необхідних для проведення четвертого раунду оцінювання України з боку GRECO.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.