Новини економіки. 5 травня. Уряд Італії планує продовжити терміни пошуку роботи трудовим мігрантам, у тому числі українцям.

Українським заробітчанам стане простіше в Італії

Законопроект, поданий на розгляд парламенту, передбачає видачу дозволів іноземцям на проживання на два роки, після першого поновлення строк продовжується до трьох років.

“Тепер ті, хто втратив робоче місце, будуть мати удвічі більше часу для пошуку і підписання нового робочого контракту. Разом з тим іноземці можуть заноситися до реєстру безробітних мінімум на один рік”, – зазначила міністр внутрішніх справ Італії Анна-Марія Канчельері.

Протягом цього часу мігранти мають право на отримання допомоги по безробіттю та посвідку на проживання для працевлаштування.

Зміни торкнуться всіх іноземців. За словами міністра, італійський уряд планує грунтовно реформувати видачу дозволів на проживання в країні, але спершу законопроект повинні узгодити основні політичні сили парламенту.

За різними даними, на сьогодні в Італії перебуває від 200 до 500 000 українських трудових мігрантів.

Зазначимо, у 2011 році українські трудові мігранти перерахували на батьківщину $ 1890 млрд, що складає більше 1% від ВВП.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.