Новини технологій. 23 травня. За підсумками квітня 2012 найпопулярнішим в Україні сайтом залишається Google зі середньоденною часткою 65%.

Сайт Google став найбільш популярним в Україні

Про це свідчить дослідження компанії InMind.

П’ятірка доменів-лідерів в квітні не змінилася. Крім Google, в неї увійшли «ВКонтакте» (60%), Mail.ru (52%), «Яндекс» (39%) і «Однокласники» (37%).

ТОП-5 сайтів за охопленням аудиторії (частка людей серед цільової аудиторії, які відвідували ресурс хоча б раз за звітний період) дещо відрізняється від лідерів по середньоденній частці.

Так, найбільший відсоток охоплення у Google (85%), Mail.ru (80%), «ВКонтакте» (77%), «Яндекс» (75%) і YouTube (71%).

Середньоденна частка найпопулярнішої в світі соціальної мережі Facebook в Україні вже кілька місяців не змінюється – це 9%.

Частка файлообмінника EX.ua за останній місяць зросла на 1 процент з 9% до 10%, проте відновити показники, які були у сайту до конфлікту з правоохоронцями – а це середньоденна частка 16% – файлообміннику поки не вдається.

З кожним місяцем падає частка інтернет-енциклопедії «Вікіпедія».

За підсумками лютого цей показник становив 17%, в березні – вже 16%, а в квітні середньоденна частка ресурсу знизилася до 15%.

В цілому, в порівнянні з показниками попереднього періоду (березень 2012 року), істотних змін в рейтингу не відбулося.

Дослідження проводиться на замовлення Інтернет Асоціації України на базі медіа-панелі загальною чисельністю 5 тис. користувачів.

За матеріалами proIT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.