Новини України. 28 травня. 85% українців збираються цього літа брати відпустку, і 47% будуть відпочивати в Україні.

відпустка, пляж, море
Більшість українців відпочиватимуть на батьківщині

Такі дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua.

Їхнє улюблене місце для відпочинку в Україні – Чорне море, а саме курорти Криму, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, а також Азовське море.

Опитані мотивують відпочинок в Україні його невисокою вартістю – 36% зазначили, що не мають грошей на відпочинок за кордоном, 29% зауважили невисоку ціну за відпочинок на вітчизняних курортах, 33% вказали, що їм просто подобається місце відпочинку.

32% українців будуть мандрувати країнами Європи та Азії. Традиційно лідерами закордонного відпочинку для українців є Туреччина, Болгарія, Хорватія, Єгипет, Греція, Чорногорія. Відпочинок за кордоном обирають через кращі умови та любов до подорожей.

Ще 13% планують відпочити і в Україні, і за кордоном.

Бюджет відпустки у кожного відпочивальника формується по-різному, однак, за даними опитування, рідко перевищує 10 тис. грн на одну особу.

30% опитаних планують витратити на відпочинок 2-4 тис.грн., 28% – 5-10 тис.грн., 25% – до 2 тис.грн., 10% – 10-15 тис. грн. Більше таких сум – від 15 до 30 і більше тисяч гривень можуть собі дозволити витратити на відпочинок лише 5% українців.

Найпопулярніша тривалість відпочинку – 10-14 днів – такий відпочинок собі запланували 70% респондентів. Ще майже 20% перебувають на відпочинку не більше тижня, а ось відпочивати більше двох тижнів можуть собі дозволити лише 10% респондентів.

Літня відпустка потрібна українцям для того, аби активно й цікаво провести час (43,38%), подорожувати незвіданими місцями (36,3%), виспатися і відпочити від роботи (30,76%).

При цьому деякі українці відпочивати не збираються. Третина тих, хто не піде у відпустку, просто не мають на це фінансових можливостей, ще третина вийшла на нову роботу й проходить випробувальний термін, і ще 12% опитаних заважає йти у відпустку велика завантаженість на роботі. В опитуванні зареєстрованих користувачів сайту hh.ua взяли участь 1011 респондентів з різних регіонів України.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.