Новини технологій. 5 травня. Українці більше не зможуть отримувати електроніку із США авіапоштою.

З США припиняють авіапересилки електроніки з літієвими батареями

Це викликано стандартами Міжнародної організації цивільної авіації та Всесвітнього поштового союзу, які зараз забороняють пересилання пристроїв з літієвими батареями по повітрю.

З 16 травня американська поштова служба припиняє міжнародну доставку по повітрю товарів, що містять літієві батареї.

Фактично, це означає заборону на авіадоставку споживчої електронікиелектронних книжок, смартфонів, планшетів, наприклад, замовлених і куплених на Amazon, eBay або інших сервісах.

“З 16 травня 2012 року і до січня 2013 року поштова служба не зможе приймати пакети, що містять літієві батареї, а також електронні пристрої на літієвих батареях, адресовані для міжнародної пересилання”, – йдеться в офіційному повідомленні.

“Ми очікуємо, що до січня 2013 року правила міжнародної авіації поміняються щодо літієвих батарей, встановлених у персональні електронні пристрої”, – йдеться в повідомленні американської поштової служби.

В обговоренні новини користувачі припускають, що така заборона викликана побоюваннями пожеж при перельоті і припускають, що можна буде замовляти пристрої в магазинах США без батарей. При перевезенні замовлених товарів морем доставка може зайняти до декількох місяців.

За матеріалами Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.