Новини спорту. 12 травня. Севастопольський плавець-марафонець, рекордсмен Книги рекордів України Олег Софяник, здійснив свій черговий безпрецедентний заплив.

Спортсмен плив кролем на грудях і кролем на спині, в гідрокостюмі, в окулярах

Про це повідомляє голова «Об’єднання підтримки і розвитку молоді та спорту в м. Севастополі» Олександр Синявський.

Стартував плавець 5 травня з турецької яхти у відкритому морі, близько кіпрського міста Пратарос (грецька частина острова). Через відсутність шенгенської візи у плавця, кіпрська влада не впустила спортсмена на острів, і не дозволила стартувати з берега. Фінішував 11 травня о 10 годині 50 хвилин на пляжі м. Хайфа.

Заплив виявився важким. Плавець сильно вимотався фізично і морально, плив по 10-14 годин на день. Незважаючи на численні звернення до влади Ізраїлю, ніякої підтримки і інтересу з боку ізраїльської влади проявлено не було.

Плив кролем на грудях і кролем на спині, в гідрокостюмі, в окулярах. Завдяки ластам підтримував досить високу швидкість до 4-5 кілометрів на годину, оскільки турецький спонсор Алі Точкан виділив яхту супроводу на строго обмежений час.

Організатором запливу виступила громадська організація «Об’єднання підтримки і розвитку молоді та спорту в м. Севастополі» (голова Олександр Синявський), за фінансової підтримки Севастопольської міської організації «Фронт змін».

Олег Софяник здійснив вже більше 50 марафонських запливів, найдовший з яких – у травні нинішнього року – через Південно-Китайське море – 350 км. Переплив також Середземне море, Мармурове море, протоку Босфор (вздовж і поперек разом з журналістом Романом Черненком), протоку Дарданелли. Здійснював марафонські запливи на відстань до 100 км уздовж берегів Криму. Відомий також запливами в холодній воді в зимовий час. Не визнає плавальних басейнів і тренується увесь рік в морі.

За матеріалами Новый Севастополь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.