Новини культури. 8 травня. Фільм “Будинок з башточкою” українського режисера Єви Нейман відібраний для участі в конкурсних програмах міжнародних кінофестивалів в Шанхаї і Карлових Варах.

Інтернатівець Дмитрик зіграв головну у фільмі "Будинок з башточкою"

Світова прем’єра кінострічки виробництва “1+1 Продакшен” запланована в рамках міжнародного Шанхайського кінофестивалю, який пройде 16-19 червня 2012 року.

Європейська прем’єра відбудеться в рамках конкурсної програми МКФ у Карлових Варах.

“Раніше ми говорили про те, що “Будинок з башточкою” для нас дуже сміливий експеримент. Те, що фільм вже відібраний для показу на двох найвідоміших кінофестивалях, дозволяє нам говорити про те, що експеримент був не просто сміливим, але й успішним. Я сподіваюся, що журі гідно оцінить цю глибоку і незвичайну стрічку” – прокоментував генеральний директор групи компаній “1 +1” Олександр Ткаченко.

Режисер Єва Нейман зізналася, що це була дуже складна і масштабна стрічка, яка затребувала багато творчих і технічних ресурсів, однак, за її словами, всі залишилися задоволені результатом.

Сценарій фільму був написаний Євою Нейман за однойменним автобіографічним оповіданням Фрідріха Горенштейна.

“Будинок з башточкою” – це трагічна історія восьмирічного хлопчика, яка сталася взимку 1944 року. Хвору жінку з сином знімають з поїзда. Мати потрапляє до лікарні, де незабаром помирає. Маленький хлопчик опиняється сам серед чужих людей. Його горе ніхто не помічає, все відбувається буденно, на швидку руку, і начебто, ніщо в світі не змінилося. Дитині доведеться подорослішати за один день і продовжити свій шлях вже одному. З вікна поїзда він в останній раз побачить станцію, назви якої не помітив, знає тільки, що на привокзальній площі стоїть старий будинок з башточкою, і що тут назавжди залишилася його мама.

У кінострічці знялися Альберт Філозов, Катерина Голубєва, Михайло Векслер, Віталій Лінецький, Марія Поліцеймако.

Дев’ятирічний хлопчик, вихованець одеського інтернату, – Дмитро Кобецький зіграв головну роль.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.