Новини України. 17 травня. Українські медики не рекомендують екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко відвідувати засідання суду 21 травня.

Медики не рекомендують Тимошенко з'являтися в суді 21 травня

Про це у Харкові сказала заступник керівника комісії МОЗ, заступник керівника ГУ охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації Галина Сіроштан.

“До ГУ охорони здоров’я облдержадміністрації надіїшов запит від начальника Качанівської колонії Івана Первушкіна щодо надання висновку щодо стану здоров’я та можливої присутності Юлії Тимошенко у Київському районному суді міста Харкова 21 травня. У зв’язку з цим члени комісії сьогодні прибули до лікарні. Ми провели бесіду з лікуючим лікарем Тимошенко Іриною Фурсою, ознайомилися з графіком процедур, з графіком лікувального харчування і на основі цих даних комісія дійшла висновку, що перервати лікувальний процес сьогодні не можна, він має виконуватися безперервно. Тому Ю.Тимошенко не може перебувати у суді 21 травня”, – зазначила Г.Сіроштан.

На даний час, за її словами, є позитивна динаміка і переривання процесу може погіршити її стан.

На питання журналістів, коли Ю.Тимошенко може бути транспортабельна Г.Сіроштан наголосила, що на даний час ще не розпочате медикаментозне лікування.

“Хоча лікар Хармс передав ЦКБ необхідні препарати. Тому Тимошенко може бути транспортабельною не раніше, ніж через місяць”, – сказала вона

Крім того вона повідомила, що в понеділок до України з Німеччини прибуде новий лікар Ю.Тимошенко – фізіотерапефт.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.