Новини спорту. 22 травня. Хірург, велосипедист та громадські діячки представлять Україну на естафеті Олімпійського вогню Лондон-2012.

Олімпійський вогонь нестимуть 8 тисяч факелоносців з усього світу

Україна визначила четвірку факелоносців. Серед них – найвідоміший черкаський велосипедист і засновник велоклубу Руслан Коваленко, директор реабілітаційного центру для дітей з проблемами зору Віра Ремажевська, керівник доброчинного фонду для дітей, хворих на рак, Лариса Лавренюк та хірург Павло Макогончук.

Їх відібрали з-понад 3-х тисяч претендентів. Окрім того, будуть іще почесні посли від України. Це – дворазова олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Безсонова та телеведучий Юрій Горбунов.

Загалом, Олімпійський вогонь нестимуть 8 тисяч факелоносців з усього світу. Естафета напередодні 30-х Олімпійських ігор пройде сотнями міст та сіл Великої Британії.

Віра Ремажевська, директор учбово-реабілітаційного центру для дітей з проблемами зору: “Спортом займалася колись, і навіть була чемпіоном України певний час, але це було в підлітковому віці і дуже давно. Ну, я сподіваюсь, шо 300 метрів я пробіжу і честь України не зганьблю”.

Юнчгул Парк, член журі: “Ми задоволені, що Україна теж долучиться до естафети Олімпійського вогню. Ми відшукали тут тих людей, які є гордістю країни, і які виявляють справжні олімпійські якості у повсякденному житті. Олімпійський вогонь у них у серцях”.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.