Новини політики. 8 травня. Україна скасувала саміт країн Центральної Європи через відмови ряду глав європейських держав приїхати через ситуацію навколо екс-прем’єра Юлії Тимошенко, заявив у вівторок прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров.

Олександр Дикусаров
Дикусаров: захід відбудеться в більш пізні терміни

Україна вважає за необхідне перенести саміт і не проводити його 11-12 травня в місті Ялта“, – сказав Дикусаров на брифінгу.

“Захід відбудеться в більш пізні терміни, які будуть визначені за дипломатичних каналах”, – додав офіційний представник українського зовнішньополітичного відомства.

Ряд керівників європейських держав заявили, що не візьмуть участь в саміті країн Центральної Європи, який пройде 11-12 травня в Ялті, в знак протесту в зв’язку з поведінкою влади України стосовно колишнього прем’єра Юлії Тимошенко. Про відмову приїхати до України повідомили лідери Німеччини, Естонії, Латвії, Чехії, Австрії та Італії.

МЗС України зі свого боку зазначив, що від участі в ялтинському саміті “з різних причин” відмовилися президенти деяких країн, проте всі відмови українська сторона отримала до скандалу, пов’язаного з побиттям, що нібито мало місце, в колонії екс-прем’єра Тимошенко.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.