Новини України. 13 травня. Органи прокуратури вимагають екстрадиції з Білорусі власника автобуса, який у жовтні 2010 року на переїзді “Нікополь-Марганець” зіткнувся з резервним електровозом. У ДТП загинуло 45 людей.

Внаслідок зіткнення автобуса і електровоза загинуло 45 людей

Про це повідомила прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук.

За словами Наталії Марчук, проти підприємця порушено кримінальну справу за ст. 271 ч.2 КК України, за порушення правил охорони праці. Було встановлено, що загиблий водій автобуса працював за усною угодою з власником без проходження медичного огляду.

“У ході слідства було встановлено 2 основних факти. Перше, була доведена безумовна вина водія автобуса в тлму, що трапилося ДТП. У травні 2011 року було прийнято рішення про закриття кримінальної справи у зв’язку із загибеллю водія. В ході розслідування кримінальної справи прокурором Дніпропетровської області було порушено кримінальну справу проти власника автобуса, який порушив правила охорони праці, допустивши водія до роботи за усною угодою без проходження медичного огляду. Кримінальну справу порушено за ст. 271 ч.2. Під час розслідування було зібрано достатньо матеріалів, які доводять вину цієї особи і достатні для пред’явлення йому заочного звинувачення у зв’язку з тим, що підприємець не прибув на вимогу слідчого. Сьогодні ми маємо повідомлення білоруської сторони про те, що дана особа була затримана. Ми вже направили до компетентних органів Білорусі клопотання про екстрадицію особи на територію України”, – повідомила Наталія Марчук.

Зазначимо, 12 жовтня 2010 року в 9:02 між Нікополем і Марганцем на “116-м км” залізничної колії сталася аварія, в результаті якої резервний електровоз наїхав на автобус “Богдан”. ДТП забрало життя 45 чоловік.

За матеріалами ІА “МОСТ-ДНЕПР”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.