Новини економіки. 9 травня. Україна вивчає можливість закупівлі скрапленого газу із Катару.

Україна хоче купувати газ в Катару

Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання катарської компанії “Рас Газ” у рамках офіційного візиту до держави Катар, повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

“Україна наполегливо працює над диверсифікацією поставок газу і вивчає можливість закупівлі газу у Катару”, – заявив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Катар виробляє третину світового обсягу газу, і для України співпраця з такою країною – важлива.

“Cпівпраця з державою, яка виробляє третину світового виробництва скрапленого газу, є для нас надзвичайно важливою”, – наголосив Азаров.

При цьому він підкреслив, що зараз вартість катарського газу з врахуванням доставки втричі дешевша від російського імпортованого газу.

Микола Азаров також додав, що Україна при будівництві LNG-терміналу з прийому скрапленого газу в Одеській області використовуватиме катарський досвід.

“У Катару є цікаві технологічні напрацювання, і ми їх використовуватимемо при будівництві нашого терміналу”,- сказав керівник уряду.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.