Новини України. 10 травня. Міністерство закордонних справ України подякувало Президенту Польщі Броніславу Коморовському за підтримку влади України у позиції щодо помилковості закликів до бойкоту матчів Євро-2012 в Україні.

Броніслав Коморовський - друг

“Справжній друг нашої держави Броніслав Коморовський вкотре продемонстрував і глибоке розуміння всіх особливостей процесів внутрішнього розвитку України, і щиру підтримку її євроінтеграційних прагнень”, – наголошується в заяві МЗС України.

У МЗС заявили, що поділяють заклик Коморовського про необхідність реформування українського законодавства у напрямку наближення його до європейських стандартів. “Саме тому з ініціативи Президента та уряду України тільки за останній місяць були прийняті новий Кримінально-процесуальний кодекс, нова редакція Закону “Про громадські об’єднання”, підготовлено зміни до Закону “Про доступ до публічної інформації”, які ще більше розширюють можливості громадян у контролі за діями влади”, – говориться в документі.

“Ми вдячні Коморовському за рішучу підтримку нашої позиції щодо помилковості закликів до бойкоту Євро-2012. Якісне, позбавлене штучної політизації, проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в Україні та Польщі – це те, чого очікують сотні мільйонів уболівальників на всьому континенті. І ніхто не має права робити цю велику мрію заручницею швидкоплинних політичних обставин”, – відзначають в МЗС.

Нагадаємо, раніше Коморовський звернувся до української влади та політичних сил з заявою, в якій закликав українську владу якнайшвидше внести зміни в кримінальне законодавство для звільнення екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та інших членів її уряду шляхом виключення положень про застосування відповідальності за прийняття політичних рішень.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.