Новини економіки. 7 травня. Україна увійшла в дев’ятку країн, в яких зайнятість населення становить не менше 95%.

Низький рівень безробіття не обов'язково супроводжує сильну економіку

Про це сказано в опублікованому звіті Міжнародного агентства Gallup про рівень безробіття в 148-ми країнах за підсумками 2011 року.

В результаті дослідження були виявлені дев’ять країн, в яких зайнятість населення становить не менше 95%. Серед них: Австрія, Білорусь, Китай, Японія, Чорногорія, Тайвань, Таїланд, Україна, В’єтнам.

Як відомо, при безробітті нижче 5% зайнятість у країні вважається повною.

Рейтинг цих дев’яти країн складали з урахуванням розміру їх ВВП, доходу на душу населення і відсотка працюючих повний робочий день.

Як виявилося, всього в декількох країнах з цієї дев’ятки справді здорова економічна ситуація. Решта ж або підвищують рівень зайнятості за рахунок тимчасових громадських робіт, або ж мають велике число малоприбуткових господарств.

Таким чином, низький рівень безробіття не обов’язково супроводжує сильну економіку. Так, в Україні не високий показник ВВП і незначні доходи на душу населення.

В Україні також виявлено велику кількість незареєстрованих працівників і таких, які трудяться неповний робочий день. Тим не менше, більше 50% українців працюють повний день.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.