Новини України. 19 травня. Україна хоче бути в Європі не тільки географічно, а й інституційно.

Грищенко: Україна хоче бути в Європі не тільки географічно, а й інституційно

Про це сказав міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко у своєму виступі під час святкування Дня Європи в Україні.

“Сьогодні ми святкуємо і те, чого ми досягли, і те, чого ми прагнемо досягти. Ми прагнемо бути не просто географічно в Європі, ми прагнемо бути інституційно в Європі”, – сказав міністр.

За його словами, для цього робиться дуже багато чого, зокрема, завершено переговори щодо Угоди про асоціацію включно із зоною вільної торгівлі.

“Ми переконані, що Європа як раз відкриває для нас той простір, який є органічним для українського народу”, – сказав Грищенко.

На його переконання, реформи, які ініціював і направляє Президент України Віктор Янукович, наближають Україну до європейських стандартів.

Він запевнив, що МЗС так само, як і інші державні структури, наполегливо працюватиме над тим, щоб ця мета наближалася якомога швидше до своєї реалізації.

Нагадаємо, Україна і ЄС вели переговори про Угоду про асоціацію з 2007 року. 19 грудня 2011 сторони заявили про завершення переговорів, а 30 березня 2012 документ був парафований.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.