Новини України. 16 травня. У Посольстві України в Державі Ізраїль відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми з заступником голови Кнесету, головою Комісії освіти, культури та спорту Алексом Міллером.

Україна домовляється про визнання дипломів в Ізраїлі

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Метою зустрічі стало створення передумов розширення співробітництва в освітній та культурній сферах між двома країнами.

Під час зустрічі обидві сторони зауважили про необхідність надання динамічності та нового змісту співпраці України та Держави Ізраїль у галузі освіти, науки, спорту та відносин між молоддю двох країн.

Євген Суліма зазначив, що визнання української системи вищої освіти, дипломів про вищу освіту України та Ізраїлю є дуже важливим для подальшого розвитку співпраці як в економічній, так і в освітній та науковій сферах двох держав. На часі підготовка та укладання договору між Україною та Ізраїлем про взаємне визнання дипломів про вищу освіту.

Алекс Міллер підтвердив необхідність більш тісної співпраці між Україною та Ізраїлем в освітній, науковій, спортивній та молодіжній сферах. Розповів про розроблені нові проекти законів, які знаходяться на розгляді в Кнессеті щодо питань розвитку спорту в Ізраїлі та про досвід розвитку студентського руху в Ізраїлі.

Перед поверненням в Україну керівник делегації Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України зустрівся з Послом України в Ізраїлі Геннадієм Надоленком. Вони обговорили конкретні кроки щодо активізації співпраці між Україною та Ізраїлем у галузі освіти, науки, спорту і молоді.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.