Новини світу. 3 травня. Домашній папужка, який уміє говорити, здивував всіх в Японії.

сірий папуга
Птах виявився дуже здібним учнем

Тут ніколи раніше не чули, щоб ця птиця могла розбірливо вимовити свою “домашню адресу”, включаючи назву міста, району, вулиці і навіть назвати номер будинку. Про це повідомили сьогодні місцеві ЗМІ.

У Сагаміхарі, розташованому на захід від японської столиці, папуга, як це часто буває, у відкрите вікно полетів на вулицю. А коли налітався на волі, то сів на плече першому, хто йому трапився, і “попросився” додому.

Перехожий попрямував до поліцейської дільниці, де з рук на руки передав втікача. Папуга кілька днів відмовлявся “давати свідчення”, а потім розговорився, та ще як! Він виклав повні адресні дані господині і єдине, що не повідомив, так це її ім’я та прізвище. Але поліцейським цього і не вимагалося. Вони з’явилися за вказаною адресою і вручили папугу його зворушеній 64-річній господині.

Як виявилося, папуга вже раз відлітав з дому і коли його повернули, то жінка на всякий випадок вирішила навчити свого улюбленця вимовляти свою домашню адресу. Птах виявився здібним учнем і в результаті не підвів господарку.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.