Новини світу. 7 травня. Влада Венеції вирішила розпочати підготовку до реставрації одного з найвідоміших мостів міста – моста Ріальто.

У Венеції відреставрують міст Ріальто

За оцінками експертів, щорічно по мосту Ріальто проходило 20 мільйонів туристів, що не в кращу сторону позначилося на стані його збереження. На сходах виникли тріщини, а в 2011 році впала колона, встановлена ​​на перилах мосту. Очікується, що повна реставрація споруди займе півтора року й завершиться до квітня 2015 року. Попереднього разу міст Ріальто реставрували більше 30 років тому.

Вартість ремонтних робіт на мосту Ріальто оцінюється в п’ять-сім мільйонів євро. В період економічної кризи Венеція розраховує знайти кошти у приватних спонсорів. За деякими відомостями, допомога проекту може надати Ренцо Россо – власник виробника модного одягу Diesel.

Міст Ріальто – найстаріший міст через венеціанський Гранд-канал. Спочатку він був дерев’яним. Нинішня кам’яна споруда була створена в 1588-1591 роках за проектом архітектора Антоніо де Понті. Міст Ріальто залишався єдиною пішохідною переправою через Гранд-канал аж до 1854 року, коли був побудований міст Академії.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.