Новини України. 8 травня. Голова Тернопільської обласної ради видав розпорядження про заборону використання 9 травня 2012 року символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території Тернопільської області.

У Тернопільській області заборонили комуністичну символіку на 9 травня

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.

У документі зокрема йдеться: “У зв’язку з можливістю розповсюдження 9 травня 2012 року на території Тернопільської області символіки неіснуючої тоталітарної держави – СРСР, комуністичної символіки та нацистської символіки, що зумовлює порушення положень статей 5, 20 Конституції України, керуючись частиною сьомою статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заборонити використання 9 травня 2012 року на території Тернопільської області символіки неіснуючої тоталітарної держави – СРСР, комуністичної та нацистської символіки.

Також – заборонити використання “символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на приміщеннях, будівлях і спорудах державної, комунальної та інших форм власності”.

Районним, міським, селищним, сільським радам області рекомендується забезпечити неухильне і повне виконання вимог цього розпорядження на відповідних територіях. А керівникам правоохоронних органів Тернопільської області – керуватися 9 травня 2012 року цим розпорядженням.

Зазначимо, нещодавно Львівська міська рада приймала заборону про використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території Львова. Прокуратура Львова опротестувала відповідну ухвалу. З цього приводу 8 травня у Львівській міській раді відбудеться позачергова сесія.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.