Новини світу. 25 травня. Родичі покійного 40-го президента США Рональда Рейгана намагаються зірвати інтернет-аукціон, на якому виставлена ​​пробірка, що нібито містить краплі крові знаменитого політика.

Рональд Рейган і Маргарет Тетчер

Сім’я Рейгана не вірить у справжність лота, вартість якого майже досягла 31 тисяч доларів, повідомляє Washington Post.

Пробірка, в якій, за заявами організаторів торгів, міститься кров Рональда Рейгана, днями була виставлена ​​на інтернет-аукціоні PFC аукціонів. Аналіз крові президента, який сьогодні може придбати будь-який охочий, був зроблений в 1981 році в одній з вашингтонських лікарень, йдеться в описі лота.

За словами нинішнього власника вельми цінної пробірки, вона потрапила до нього в будинок з біологічної лабораторії в Меріленді, де працювала мати “продавця крові”.
Було це в 70 – 80-і роки.

Саме в цій лабораторії досліджувалися аналізи крові, взяті співробітниками столичного госпіталю, куди в кінці березня 1981 року був доставлений Рональд Рейган, який щойно пережив замах. У президента стріляв Джон Хінклі-молодший, психічно неосудна людина, що намагався своїм звірячим вчинком привернути увагу актриси Джоді Фостер, в яку той був закоханий.

Власник лота пише, що всі ці роки пробірка з аналізом крові Рональда Рейгана зберігалася у нього вдома. З невідомої причини співробітниці лабораторії вдалося не передавати її лікарям, а привласнити собі.

Син і вдова 40-го президента США обурені вчинком людини, яка хоче нажитися на крові їх родича. 67-річний Майкл Рейган впевнений, що лот є фальшивкою. На його думку, “в пробірці міститься кров щура або кого завгодно ще, але тільки не мого батька”.

Родичі Рейгана заявили, що всіма законними способами будуть домагатися скасування торгів. Співробітники клініки, куди був доставлений президент після замаху, кажуть, що проводять власне розслідування того, куди міг більше 30 років тому дітися аналіз крові глави держави.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.