Новини світу. 25 травня. Шість корів з міста Боксфорда, штат Массачусетс, США, увірвалися у двір одного з будинків і розполохали дівчат, що відпочивали там.

Корови пригостилися пивом

Як розповіли поліцейські Джеймс Рітер (James Riter) і Джозеф Бородавка (Joseph Borodawka), сигнал про заблукалих корів поступив о 21:11 неділі за місцевим часом.

Співробітники поліції “виявили сліди присутності” парнокопитних на одній з вулиць і вирішили слідувати за ними в автомобілі, одночасно намагаючись зв’язатися з власниками, які проживають неподалік.

Коли корови виявили переслідування, вони вирішили зійти з дороги і обігнули будинок, де кілька дівчат влаштували вечірку.

“Я чув, як вони кричали на задньому дворі, і міг тільки сподіватися, що корови їх не топчуть”, – зізнався Рітер журналістам.

Діставшись до місця події, поліцейські побачили, що 12-13 дівчат сховалися на терасі будинку, щоб уникнути зустрічі з коровами, а ті перевертали склянки з пивом і хлебтали напій зі столу. Деякі тварини рилися в сміттєвому баку, щоб знайти недопиті банки. “Вони просто прийшли і почали пригощатися“, – пояснив представник поліції.

За словами Рітера, дівчата були абсолютно приголомшені, оскільки більшість з них були не місцевими і не звикли до заміського життя Боксфорда, міста в околицях Бостона з населенням близько 8000 чоловік.

Незабаром на місце події прибули господарі тварин, і їм не без зусиль вдалося загнати їх додому. Незважаючи на невелику відстань, шлях шести корів до корівника зайняв більше години.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.