Новини світу. 21 травня. Президент Росії Володимир Путін підписав указ про структуру і склад нового уряду РФ: в кабміні, в якому 21 міністр, з’явилися два нових поста: міністр з розвитку Далекого Сходу і міністр зі зв’язків з відкритим урядом.

Володимир Путін затвердив склад нового уряду РФ

Мінздоровсоцрозвитку розділене на два відомства: МОЗ і міністерство праці та соціального захисту.

Як оголосив Путін на нараді в Кремлі, міністром фінансів призначений Антон Сілуанов, міністром енергетики – Олександр Новак, який працював заступником міністра фінансів.

Міністром економічного розвитку РФ став Андрій Бєлоусов, міністром праці і соціального захисту – Максим Топілін, міністром транспорту – Максим Соколов, міністром спорту – Віталій Мутко.

Міністром сільського господарства став Микола Федоров, міністром зв’язку і масових комунікацій – Микола Нікіфоров, міністром регіонального розвитку РФ – Олег Говорун.

Міністром з розвитку Далекого Сходу призначений Віктор Ішаєв.

Міністром промисловості і торгівлі став Денис Мантуров, міністром природних ресурсів та екології РФ – Сергій Донський, міністром освіти і науки – Дмитро Ліванов, міністром культури – Володимир Мединський, міністром охорони здоров’я – Вероніка Скворцова.

Свої пости зберегли міністр юстиції Олександр Коновалов, міністр оборони Анатолій Сердюков, голова МЗС Сергій Лавров.

Головою МНС став Володимир Пучков.

Міністром внутрішніх справ став Володимир Колокольцев, а Михайло Абизов призначений міністром у зв’язках з відкритим урядом.

За матеріалами Риа Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.