Новини світу. 6 травня. У Москві почалася акція опозиції “Марш мільйонів” – хода від Калузької площі до Болотної, де відбудеться мітинг проти результатів президентських виборів, які опозиція вважає нелегітимними.

У Москві проходить "Марш мільйонів"

Мерія Москви погодила “Марш мільйонів” із загальним числом учасників 5000 осіб 3 травня. Учасники ходи пройдуть по Великій Якиманці пройдуть до Болотної площі, де в 17:30 має відбутися мітинг.

Початок ходи в рамках акції “Марш мільйонів” було заплановано на 16:00, однак вже в 15:30 на Калузькій площі і на початку вулиці Велика Якиманка зібралося кілька тисяч осіб.

Організатори акції вважають, що на “Марш мільйонів” в столиці зібралися від 10 до 20 000 чоловік. При цьому близько метро “Жовтнева”, де збираються люди, утворилося скупчення людей перед рамками металошукачів.

Раніше повідомлялося, що поліція посилила заходи безпеки в районі проведення “Марш мільйонів”. Поліцейські затримали двох активістів руху “Солідарність”, які хотіли пронести на Болотну площу намети.

Опозиційні хода і мітинг пройдуть за день до інавгурації обраного президента Росії Володимира Путіна. Учасники “Маршу мільйонів” мають намір вимагати “чесних виборів нового Президента”.

З грудня 2011 року в Москві пройшло декілька великих акцій опозиції, в яких взяли участь десятки тисяч громадян, які таким чином висловлювали своє невдоволення фальсифікаціями на виборах.

Увечері 6 травня в Москві також пройде акція прихильників діючої влади з узгодженим числом учасників у 50 000 осіб – представники Загальноросійського народного фронту мають намір відсвяткувати річницю створення своєї організації на Поклонній горі.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.