Новини Укранїни. 20 травня. 1 червня на набережній у Ялті відбудеться ОГО-шоу від української співачки Руслани в рамках туру від компанії Укртелеком “Вболівай з найкращими!”

Руслана виступить в Ялті наОГО-шоу

Шоу масового вболівання вже відбулося в шести містах України: Кіровограді, Запоріжжі, Донецьку, Харкові, Полтаві та Києві. За цей час у ньому взяли участь більше 50 000 чоловік.

На офіційному сайті шоу організатори повідомили, що рекорд масового вболівання під час шоу 19 травня побив Київ.

Попередній рекорд 116 дБ – зафіксували шумометри під час «музичного гола» в Харкові. Це перевищує максимальну гучність турбіни аеродинамічної труби Харківського Авіаційного Інституту. Як стало відомо, після Києва ОГО-шоу ще пройдуть у Львові, Чернівцях, Ялті, Одесі та Дніпропетровську.

Всеукраїнський тур «Вболівай з найкращими» – цей великомасштабний проект Офіційного Спонсора Чемпіонату УЄФА Євро-2012 – компанії “Укртелеком”. Проект включає в себе культурно-масові та Розважальні заходи, які пройдуть в 11 містах України в підтримку Чемпіонату.

Руслана, у супроводі професійних хореографів, виступить в якості зоряного аніматора і лідера шоу, і презентує масові майстер-класи, приєднатися до яких може кожен бажаючий.

За матеріалами Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.