Новини технологій. 17 травня. Вже повідомлялося, що iPhone шостого покоління, відомий як iPhone 5, імовірно отримає більший за розмірами дисплей, що має зробити його більш конкурентоспроможним на сучасному мобільному ринку.

Смартфон Apple відстає від сучасних тенденцій

І ось тепер одразу два авторитетних джерела, а саме The Wall Street Journal і Reuters, підтвердили озвучену раніше інформацію про наявність в iPhone нового покоління екрану з більшою, ніж зараз, діагоналлю (в iPhone 4S, нагадаємо, стоїть 3,5-дюймовий сенсорний дисплей).

Звичайно, багато фанатів Apple запевняють, що і наявного тачскріна в iPhone цілком достатньо для комфортної роботи, особливо враховуючи застосовуваний зараз в даному апараті так званий Retina Display з дуже високою чіткістю. Однак, що не кажи, а “яблучний” смартфон відстає від сучасних тенденцій, коли в мобільні пристрої високого класу встановлюють екрани з діагоналлю більше 4 дюймів.

Як приклад такого роду рішень можна навести хоча б новий флагманський Android-смартфон Samsung Galaxy S III.

У той же час передбачається, що iPhone нового покоління стане володарем 4-дюймового сенсорного екрану високої чіткості, а замовлення на дисплейні панелі для нього вже отримали LG Display, Sharp і Japan Display.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.