Новини технологій. 14 травня. Хакери з групи Anonymous виклали в інтернет особисті дані знаменитостей, які підписали відкритий лист із закликом посилити законодавство у сфері захисту авторських прав.

Anonymous атакували захисників авторських прав

На сайті-файлообміннику з’явилися, зокрема, їх імена, домашні адреси, телефони, факси і адреси електронної майже.

На даний момент відкритий лист підписали близько шести тисяч відомих у Німеччині діячів мистецтва і науки. Однак ще не всі їх імена встигли опублікувати на сторінці, де викладено послання.

Координатор акції, літературний агент Маттіас Ландвер сприймає дії Anonymous як загрозу і тиск. На його думку, таким чином хакери намагаються змусити інших людей відмовитися від підтримки ініціативи на захист авторських прав. Він зазначив, що подібні методи звичайно використовуються в “тоталітарних державах”.

Організатори акції у відкритому листі оголосили авторське право “історичним завоюванням громадянської свободи в боротьбі з феодальною залежністю”. Інтернет з його “культурою халяви”, на їхню думку, ставить під загрозу це “завоювання”. На їхню думку, користувачі звикли до того, що отримують все безкоштовно, великі інтернет-концерни відмовляються брати на себе відповідальність за обмін авторськими творами в Мережі, а політики закликають ще більше пом’якшити законодавство. Противники авторського права заперечують, що головним підсумком жорсткості законодавства стане цензура.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.