Новини України. 22 травня. Днями співробітники Одеського управління СБУ розкрили діяльність власника нічного клубу в Одеській області, який встановив у своєму закладі два десятки прихованих камер.

Власник нічного клубу встановив камеру навіть в туалеті

Про це повідомляє Сегодня.

«Відеокамери в клубі були замасковані під пожежні датчики і розташовані в залах клубу прямо над столиками відвідувачів і над баром. Крім цього, власник нічного клубу встановив камеру навіть в туалеті! А сервер відеозаписуючої апаратури розмістив в підвалі клубу – на жорсткому диску знайдені записи прихованих камер за минулий місяць», – розповіла нам співробітниця прес-служби УСБУ в Одеській області Анна Поливода.

Журналісти з’ясували зі своїх джерел в Одеській прокуратурі, що мова йде про заклад в Білгороді-Дністровському. Відносно власника клубу порушено кримінальну справу за ст. 359, ч.1 КК України – незаконне використання технічних засобів негласного отримання інформації. За цією статтею світить до 4 років позбавлення волі.

Щоб уникнути таких наслідків господареві закладу потрібно було встановити відеообладнання легальним шляхом, не камуфлювати його і повідомити своїм клієнтам за допомогою попереджувальної таблички: «Ведеться відеоспостереження”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.