Новини світу. 30 травня. До 1 червня у Москві в районі оглядового майданчика на Воробйових горах – улюбленому місці збору столичних байкерів – будуть встановлені 10 дублюючих світлофорних об’єктів і спеціальних дорожніх знаків для мотоциклістів.

Московським байкерам створять належні умови для пересування вулицями

Це рішення ухвалене у зв’язку з відповідним зверненням відомого байкера Олександра Залдастанова (“Хірурга”), в Центр організації дорожнього руху столиці.

“Особливістю спеціальних світлофорів є висота їх встановлення від нижнього краю корпусу до поверхні проїзної частини, яка визначена від 1,5 м до 2,0 м. Це нижче рівня розміщення звичайних світлофорів”, – пояснили в департаменті транспорту Москви.

Влітку мотоциклісти, водії скутерів, мопедів, а також велосипедисти стають активними учасниками дорожнього руху. Для забезпечення безпеки цих водіїв на дорогах столиці поступово планується облаштовувати й інші ділянки дорожньої інфраструктури.

Дорожні знаки для мотоциклістів широко поширені в країнах Європи та США. Їх використання скоротило число аварій пов’язаних з двоколісним транспортним засобом в 1,5 рази.

За матеріалами ИТАР-ТАСС 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.