Новини світу. 5 травня. У мексиканському місті Нуево-Ларедо, що на кордоні з США, 4 травня, знайшли тіла 23 людей – імовірно, жертв місцевих наркоділків.

Дев’ять осіб – чотири жінки і п’ять чоловіків – були виявлені повішеними на мосту над дорогою, що веде з Нуево-Ларедо в Монтеррей. За даними BBC News, поруч з повішеними було знайдено послання, в якому говорилося, що ці люди були членами наркокартелю “Гольфо” і були вбиті представниками конкуруючого угрупування “Зетас”.

Кілька годин по тому в одному з автомобілів в Нуево-Ларедо були знайдені 14 обезголовлених тіл. Голови виявилися в переносних холодильниках недалеко від будівлі міської ради. Чи були обидва масових вбивства вчинені одним і тим же угрупованням і за одними й тими ж мотивами, невідомо.

Місто Нуево-Ларедо, в якому мешкає майже 400 тисяч чоловік, є в штаті Тамауліпас. Місто утворює єдину агломерацію з розташованим на іншому березі Ріо-Гранде американським містом Ларедо і є важливим перевалковим пунктом між США і Мексикою.

За контроль над Нуево-Ларедо борються наркокартелі “Зетас” і “Гольфо”. Минулого місяця тіла 14 людей було знайдено у фургоні поруч з будівлею міської ради. Кілька днів по тому недалеко від головного відділення поліції вибухнула бомба. Восени 2011 року кількох осіб знайшли обезголовленими. Основною версією їх вбивства вважалися опубліковані ними в інтернеті критичні повідомлення про місцеві наркокартелі.

Незважаючи на зусилля по боротьбі з організованою злочинністю, з 2006 року жертвами наркокартелів стали більше 50 тисяч чоловік.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.