Новини України. 4 травня. Прокуратура м. Львова скасувала 14 незаконних постанов органів внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальних справ за фактом отруєння собак.

У Львові відкрили кримінальну справу за отруєння собак

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

У зв’язку з надходженням у прокуратуру міста Львова великої кількості звернень з приводу отруєння та жорстокого поводження з собаками, численних публікацій у засобах масової інформації з цього приводу, прокуратурою м. Львова витребувала всі 14 матеріалів перевірок за 2011-2012 роки з районних відділів міліції міста за вказаними фактами та вивчено законність прийнятих у них рішень.

Усі незаконні постанови про відмову в порушенні кримінальних справ скасовано, а матеріали направлені в органи внутрішніх справ для проведення додаткових перевірок.

Відтак, 25 квітня 2012 року слідчий відділ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.299 КК України.

Наразі досудове слідство триває.

News Market
Окрім цього, прокуратурою м. Львова проведено перевірку додержання вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону навколишнього природного середовища» в діяльності Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради в ході якої, виявлено порушення вимог зазначених нормативних актів, у зв’язку з чим на їх усунення в.о. директора департаменту внесено подання, яке на даний час перебуває на розгляді.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.