Новини України. 22 травня. Львівські неформали шоковані: місцеві правоохоронці оголосили на них «полювання».

Добрі львівські панки нікого не рухають

Як стало відомо Сегодня з джерел в прокуратурі, місто негласно вирішили зачистити від панків перед Євро-2012. Мовляв, від них них всякого можна чекати.

Справжній скандал викликало лист з прокуратури Львівської області в облуправління у справах сім’ї та молоді, що потрапив у ЗМІ, з вимогою дізнатися, скільки у Львові водиться представників молодіжних субкультурних рухів і які заходи вони проводили за останній рік. Причому до готів і скінхедів зарахували гопників – напівкримінальних «пацанів з району».

Чиновників такий запит з прокуратури збентежив. Як сказав начальник молодіжного управління Анатолій Ігнатович, обліку готовий і скінхедів вони не ведуть.

«Ми співпрацюємо тільки з офіційно зареєстрованими молодіжними організаціями», – говорить він.

Автор ідеї «перепису неформалів», зам обласного прокурора Андрій Палюх, виправдовується, мовляв, просто хоче уберегти підлітків від негативного впливу неформалів, яке штовхає їх на шлях злочинності.

Ну а львівська молодь обурена. «Ми ж нічого поганого не робимо, нехай краще бандитів ловлять», – каже 20-річний хіпстера Орест.

Колишні хіпі підтримують нинішніх наступників. «Радянський Союз повернувся! У 1984 році мене «розбирали» на комсомольських зборах і водили в міліцію за довге волосся! – Обурюється в коментарях на одному із сайтів львів’янин Леонід. – Хоч би хтось прочитав дослідження професора Адріна Норта, який довів, що у молоді, що слухає рок і метал, – високий рівень інтелекту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.