Новини культури. 19 травня. Рада лондонського району Брент прийняла рішення закрити бібліотеку Kensal Rise, яку в 1900 році відкрив Марк Твен.

У Лондоні закрили бібліотеку Марка Твена

Про це повідомляє MSNBC.

Місцева влада зважилися на закриття закладу з двох причин: по-перше, у бібліотеки майже не залишилося читачів, по-друге, її зміст занадто дорого обходилося бюджету району.

Бібліотека була відкрита в рік 60-річчя перебування при владі королеви Вікторії, а закривається в рік такого ж ювілею її внучки – королеви Єлизавети II.

Частина місцевих жителів організували кампанію на підтримку бібліотеки, вони виступають проти її закриття і намагаються зібрати кошти на продовження роботи установи.

Рада прийняла рішення поки не вивозити книги зі сховищ. Згідно з угодою столітньої давності, Оксфордський університет передав будівлю бібліотеки в розпорядження місцевої влади тільки для використання саме в цій якості. Якщо бібліотека буде закрита, то будівля автоматично перейде на баланс університету.

Активісти, які виступають проти закриття бібліотеки, мають намір домовитися з університетом про продовження використання будівлі в колишній якості. Однак розпорядниками фондів вони хочуть зробити не представників місцевої влади, а когось із числа добровольців.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.