Новини України. 11 травня. У Феодосії і Приморському мертвих дельфінів виносить на берег.

Щороку навесні море викидає на берег загиблих дельфінів

Про це повідомляють місцеві жителі.

“Море масово викидає на берег поранених дельфінів, вчора (7 травня) вздовж берега лежало більше десяти дельфінів, що мають однакові поранення у вигляді порізів в області живота.

Сьогодні з ранку знову викинуто на берег ще дві туші дельфінів з такими ж пораненнями, все поранення свіжі, з них тече кров. Мертві дельфіни лежать уздовж берега і розкладаються на сонці. За останніх 15-20 днів викиди тіл дельфінів тривають щодня”, – повідомила місцева мешканка.

Старший науковий співробітник Карадазького природного заповідника та директор лабораторії Брема Сергій Кривохижин констатував, що так буває кожну весну.

“Щороку в розпал сезону лову камбали і катрана море викидає на берег загиблих дельфінів, – сказав він. – У Криму є два основних місця такого явища: Феодосійський затоку і узбережжі Євпаторії. Щодня навесні дельфіни масами гинуть в рибальських тенетах. В основному у викинутих на берег дельфінів відсутній хвіст або плавники, рибалки відрізають їх, щоб витягнути з тенет”.

Сергій Васильович також пояснив, чому на тілах дельфінів є свіжі рани.

“У більшості випадків це слід від чайок. Але порізи бувають і іншого походження. Наприклад, любителі тварин можуть вирізати м’ясо з метою підгодівлі тварин. Також можуть знайтися й ті, хто використовує дельфіновий жир в різних цілях”, – сказав старший науковий співробітник.

За матеріалами Кафа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.