Новини світу. 12 травня. За останні роки влада КНДР публічно стратили, щонайменше, трьох людожерів, повідомляють південнокорейські ЗМІ. Втім, журналісти підозрюють, що ці цифри сильно занижені.

В країні, значна частина якої голодує, канібалізм міг давно стати звичним явищем

Багато хто вважає, що в країні, значна частина якої голодує, канібалізм давно став звичним явищем.

Близько 230 громадян Північної Кореї, яким вдалося втекти за кордон, розповіли представникам південнокорейських спецслужб, що неодноразово ставали свідками публічних страт людей, які поїдали, або навіть продавали людську плоть.

Повідомлення про спалахи канібалізму на території найзакритішої країни в світі з’явилися в південнокорейських ЗМІ в 1990 році, коли страшний голод забрав життя понад двох мільйонів громадян.

Згідно з даними південнокорейського інформаційного агентства “Ренхап”, останній виявлений випадок канібалізму в КНДР був зафіксований в минулому році в місті Муса.

Раніше в 2006 році батько і син з міста Доксонг були публічно розстріляні після того, як їх визнали винними в поїданні чоловічини. Третій випадок канібалізму був зафіксований в країні в грудні 2009 року. Чоловік вбив дівчинку і з’їв її.

Повідомляється, що обвинувачений зважився на настільки крайні заходи після того, як в місто, де він жив, різко скоротилися поставки продовольства.

Це було пов’язано з різким сплеском інфляції і невдачею економічних реформ, що проводяться урядом КНДР. Незважаючи на те, що влада Південної Кореї відзначають, що перевірити показання перебіжчиків немає ніякої можливості, “мирні” сусіди північнокорейців не сумніваються в правдивості їхніх слів.

Більш того, представники спецслужб впевнені, що реальна статистика по канібалізму в Північній Кореї може виявитися набагато більш страхітливою.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.