Новини України. 13 травня. Працівники київської регіональної митниці призупинили митне оформлення футболок із зображенням символіки “EURO 2012” і “POLAND UKRAINE 2012”.

33,5 тис футболок з незаконно використаною символікою Євро-2012 затримала Київська митниця (фото buysell)

Про це повідомили у прес-службі Київської регіональної митниці.

У рамках взаємодії та обміну інформацією, завдяки вчасно отриманому орієнтуванню від Чернівецької обласної митниці, столичним митникам вдалося виявити черговий факт порушення прав інтелектуальної власності УЄФА. Понад 33,5 тис. одиниць футболок, джинсів і сорочок відомого у світі бренду надійшло з Туреччини на адресу одного зі столичних підприємств. Загальна вартість імпортованого одягу перевищувала 2,1 млн грн.

Під час митного огляду зазначеного товару на 7 856 футболках митниками було виявлено знаки для товарів і послуг “EURO 2012” і “POLAND UKRAINE 2012”, які є об’єктом права інтелектуальної власності УЄФА.

З’ясовано, що одержувач цих товарів не лише не внесений до митного реєстру як імпортер оригінальних товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності – знак для товарів і послуг “EURO 2012” і “POLAND UKRAINE 2012”, але не має навіть разових дозволів для імпорту такої продукції. Тобто, наявні ознаки порушення прав інтелектуальної власності правовласника цих знаків.

Оскільки будь-яке використання згаданих знаків без дозволу УЄФА забороняється, митницею було призупинено митне оформлення даної партії товару та проінформовано представника УЄФА в Україні та декларанта товару про вимоги законодавства в даній сфері.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.