Новини України. 1 травня. Мешканці та гості Києва залишили на імпровізованій Стіні правди в центрі столиці прохання до влади про безкоштовне проживання, гідному ставленні до дітей війни і звільнення політичних в’язнів – колишнього прем’єра Юлію Тимошенко і екс-главу МВС Юрія Луценка.

стіна правди
Реакція на написане була один раз: під час прем'єрства Тимошенко

Про це повідомляє Сегодня.

“Національний форум профспілок України вже 4-й рік проводить 1 травня акцію “Стіна правди”, – повідомив керівник Національного форуму профспілок України Мирослав Якобчук.

За його словами, профспілки дають можливість громадянам України висловити свої побажання, своє бачення розвитку суспільства і ставлення до влади: “Вони мають можливість сказати все, що вони думають про діяльність влади“.

За словами голови Національного форуму профспілок України, звичайно реакції на побажання громадян України немає, хоча профспілки передають і президенту, і прем’єр-міністру найбільш типові побажання, оформляючи їх у вигляді альбомів: “Зазвичай ніякої реакції від представників влади не було. Ні від президента, ні від прем’єр-міністра”.

При цьому Якобчук сказав, що реакція була один раз: під час перебування прем’єр-міністра Тимошенко: “Після цієї акції вона запросила нас на зустріч … Хоча особливих наслідків не було, але зустріч була …”.

Символічна Стіна правди розташована на вулиці Хрещатик, недалеко від Майдану Незалежності. На неї прикріплені білі аркуші ватману, на яких бажаючі можуть написати свої вимоги і побажання.

Я за правду – за комуністів”, “Профспілки, поверніться обличчям до народу!”, “Влада народу”, “Я багатодітна мати і хочу, щоб мої діти навчалися безкоштовно”, “Випустіть Юлію Тимошенко і Юрія Луценка”, “Дорогі, змилуйтесь над дітьми війни, поліпшіть наше життя”– такі написи можна побачити на Стіні правди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.