Новини спорту. 27 травня. Учора під Гаванським мостом відкрилося нове місце для тих, хто любить екстремальні види спорту – сучасний скейт-парк «Gavanь».

У Києві відкрили найбільший в Україні скейт-парк

Першими екстремальний майданчик на міцність випробували велосипедисти. У парку пройшли змагання з BMX. А сьогодні за першість поборються скейтбордисти з усієї України та сусідніх держав. Про це повідомляє Сегодня.ua

«Важливо, що цей скейт-парк стане не тільки центром сучасної молодіжної субкультури, а й заохоченням здорового способу життя. Сюди заборонено приходити з будь-яким алкоголем, також це зона вільна від паління», – заявив на церемонії відкриття парку Олександр Попов.

На майданчику, розміром 3 тисячі квадратних метрів, цілодобово працює охорона і адміністрація. Тут створені BMX, Skateboard і роликові зони. Скейт-парк побудований за європейськими стандартами, а вже в наступному році він буде приймати етапи чемпіонатів Європи з екстремальних видів спорту.

«Це найголовніша подія для екстремальної молоді України за всю історію нашої держави. Цей парк дозволить нашим спортсменам вийти на дійсно високий рівень і займати призові місця на чемпіонатах Європи»,-заявив засновник скейт-парку Антон Дрепін.

Зазначається, що на базі скейт-парку запрацює одразу три школи з екстримальних видів спорту: BMX, роликів і скейтборду. Вчитися тут зможуть усі бажаючі. В якості тренерів виступлять кращі спортсмени Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.