Новини технологій. 27 травня. Україна сплатила 2 млн. гривень, аби Майдан і Хрещатик перетворилися на суцільну зону безкоштовного Wi-Fi.

Wi-Fi
В центрі столиці з'явились безкоштовні точки доступу Wi-Fi

Київ тестує вільний бездротовий Інтернет Українська столиця невдовзі матиме безкоштовний і безпарольний Wi-Fi просто на вулиці.

Вільний Інтернет накриє собою весь центр столиці вже менш ніж за тиждень.

“Ми зараз реалізуємо перший етап проекту і вул. Червоноармійська і Хрещатик матимуть безкоштовну систему вай-фай”, – повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Необхідні технічні роботи проведені спонсорським коштом. На початковій стадії в проект інвестували близько двох мільйонів гривень.

Сьогодні –  день експерименту системи. На постійній основі столичний Wi-Fi запрацює вже від 1 червня. Після завершення Євро-2012 бездротовий інтернет не зникне, а навпаки – пошириться і на інші райони столиці.

Кияни від новації в захваті. Кажуть, це не лише підніме реноме міста, а й допоможе організувати дозвілля більш цивілізовано – не за пляшкою пива, а з пізнанням чогось корисного в інтернеті.

Суттєве зауваження: побільше лавок і газонів, аби було де сидіти.

Хоча мінуси в проекті кияни знайшли. Дехто боїться шкідливого випромінювання.

Лікарі натомість народ заспокоюють, як уміють. “Скільки там висвічується вай-фай в підїзді вашому, що перекривають зону вашої квартири?! З десяток! Яка різниця, на вулиці одним більше – одним менше”, – каже лікар-терапевт Вікторія Форосенко.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.