Новини України. 12 травня. У Києві представили офіційну марку Кубку Європи з футболу.

Марки прославлятимуть турнір Євро-2012 і Україну на весь світ

На фіолетовому тлі зображений сріблястий Кубок, обабіч нього – оздоблення квітковою орнаментикою турніру Євро-2012. Презентація відбулася в Колонній залі КМДА в межах Трофі-туру «Зустрічай кубок».

Марку випустили тиражем 30 тисяч екземплярів, усі вони є офіційною продукцією УЄФА. Окрім марки Кубку Європи, до початку турніру також з’являться ще дитячі марки, а також для фанів, на яких буде зображена футбольна збірна України. Розмір марки – 50,46х50,46 мм. Номінал – 62,55 грн.

Як заявила генеральний директор «Укрпошти» Оксана Плотнікова, марки виконані у високохудожньому дизайнерському рішенні і були затверджені УЄФА.

«Сподіваюся, вони будуть оцінені не тільки фанами, але й колекціонерами, тому що саме ця серія є офіційною продукцією УЄФА й прославлятиме футбольний чемпіонат Європи 2012 року на весь світ», – наголосила вона.

«Поштові марки – це насамперед знаки поштової оплати, що разом з конвертами розлітаються далеко за межі України й несуть інформацію про нашу історію, культуру, побут іншим країнам. Таким чином вони виконують роль своєрідної візитівки держави Україна на міжнародній арені.

Водночас – це чудові мистецькі витвори, що займають гідні місця в елітних зібраннях колекціонерів світу й підтверджують високий імідж вітчизняного продукту», – зазначила директор «Укрпошти».

На переконання керівника, марки, виконані на високому рівні, стануть іміджевою продукцією, яка прославлятиме турнір Євро-2012 і Україну на весь світ.

За матеріалами ІЦ Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.