Новини України. 31 травня. Київська влада стверджує, що система екстреної допомоги за номером 112 уже працює, проте додзвонитися за цим номером неможливо.

Екстренний номер "112" працює за системою "зламаного телефону"

Заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко заявляє, що система екстреної допомоги «112» в Києві працює, і закликає нею користуватися.

«У нас є “112”. Вона працює. Давайте нею користуватися», – сказав він на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, за яким номером гостям столиці звертатися у випадку надзвичайних ситуацій.

Однак, журналістам не вдалося ні з ким зв’язатися за номером 112. На дзвінок зі стаціонарного телефону ніхто не відповів.

Процедура виклику з мобільного (МТС-Україна) наступна. При дзвінку на номер 112 автовідповідач пропонує вибрати, з якою з чотирьох служб потрібне підключення: пожежною, міліцією, швидкою або службою газу (101, 102, 103, 104). Але через цей пункт меню з’єднатися з ними неможливо. Додзвонитися в ці служби можна тільки за прямими номерами.

Як повідомлялося, парламент України 13 березня прийняв закон про створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

Система «112» дозволить забезпечити надання комплексу екстреної допомоги населенню у разі виникнення загрози здоров’ю, життю, майну чи зовнішньому середовищу, громадському порядку та інших небезпечних дій або правопорушень.

Закон вводить замість кількох номерів виклику служб екстреної допомоги, а саме 101, 102, 103 і 104, єдиний телефонний номер 112. На етапах введення номера 112 він буде використовуватися паралельно з існуючими телефонними номерами виклику служб екстреної допомоги.

За словами міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги, дана система в червні працюватиме в містах, що приймають Євро-2012.

За матеріалами ZN.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.