Новини технологій. 23 травня. Київська міська державна адміністрація має намір запровадити електронну медицину на території всього міста до 2014 року.

В столиці хочуть запровадити лікування в інтернеті

Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Як стало відомо, в КМДА презентували концепцію інформатизації міських лікарень «Київська медицина майбутнього», яку планується реалізувати в рамках Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Концепцією передбачено реалізацію однієї зі складових медичної реформи – введення «е-медицини». Зокрема, планується створити телекомунікаційну інфраструктуру, впровадити електронну медичну карту і електронну реєстрацію хворих.

Також, одним з етапів реалізації концепції є введення електронних рецептів та уніфікованої електронної системи розрахунків.

На останньому етапі передбачено розробку сайту і впровадження on-line сервісів.

“Введення електронної реєстрації хворих дозволить записуватися на прийом до лікаря дистанційно і ефективніше використовувати робочий час лікарів. Новація «електронний рецепт» дозволить заощадити час на виписку рецептів та спростить придбання рецептурної групи ліків“.

“Новий медичний портал забезпечить інтерактивний сервіс, який дозволить жителям міста оцінювати роботу міських лікувальних установ і записуватися до лікаря on-line. Крім того, в лікарнях столиці буде введено проект Wi-Fi доступу до мережі Інтернет“, – сказано в повідомленні.

Цей проект планують реалізувати як пілотний вже в 2012 році.

За матеріалами proIT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.