Новини технологій. 28 травня. Користувачам китайського аналога Twitter – сервісу мікроблогів Sina Weibo – заборонили публікувати записи, що містять «чутки».

Китайським блогерам не можна публікувати чутки

Згідно з новими правилами Sina Weibo, забороняється «поширювати чутки, підривати громадський порядок та протидіяти суспільній стабільності».

Від сьогодні всім акаунтам в китайському сервісі мікроблогів присвоюється рейтинг – 80 балів. За кожне порушення у користувачів будуть віднімати бали. Коли бали закінчаться, аккаунт закриють.

У квітні китайська влада на певний час закрила доступ до Sina Weibo після того, як серед користувачів сервісу стала поширюватися інформація про введення танків до Пекіну.

В ході розпочатого розслідування влада країни закрила 16 сайтів і затримала шістьох осіб.

У лютому стало відомо, що власників акаунтів на платформі Weibo в мережах Sina, Sohu, NetEase і TenCent, що проживають в Пекіні, зобов’яжуть представити державі повну особисту інформацію, в іншому випадку щодо них будуть введені обмеження.

На початку 2011 року, під час подій «арабської весни», користувачам Sina Weibo заборонили публікувати записи зі словом «Єгипет».

За даними на кінець лютого 2012 року, в Sina Weibo було зареєстровано більше 300 мільйонів користувачів.

За матеріалами Газета.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.