Новини шоу-бізу. 20 травня. Офіційне відкриття міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2012” в Баку відбулося в “Євроклубі”, розташованому на березі Каспію, повідомляють закордонні ЗМІ.

На Євробаченні Гайтана виступить під № 7

У церемонії відкриття взяли участь делегації всіх 42 країн-учасниць “Євробачення”.

Символ конкурсу цього року – вогняна квітка, а слоган – Light your fire! Цими малюнками і написами прикрашений весь центр міста, а на площі перед Старим містом встановлена величезна неонова куля з емблемою конкурсу. Набережна міста освітлена ліхтарями у формі головної емблеми пісенного конкурсу – серця.

В результаті півфіналів, які відбудуться 22 і 24 травня, буде визначена двадцятка фіналістів. Крім них на сцену Baku Crystal Hall у фіналі 26 травня вийдуть виконавці з Азербайджану і п’яти країн – засновниць конкурсу (Німеччини, Іспанії, Великобританії, Франції та Італії).

Переможців конкурсу, як і в минулому році, виберуть за допомогою глядацького голосування та професійних журі в кожній країні.

У першому півфіналі на сцену вийдуть представники: Чорногорії, Ісландії, Греції, Латвії, Албанії, Румунії, Швейцарії, Бельгії, Фінляндії, Ізраїлю, Сан-Марино, Кіпру, Данії, Росії, Угорщини, Австрії, Молдови та Ірландії.

У другому півфіналі – Сербії, Македонії, Нідерландів, Мальти, Білорусі, Португалії, України, Болгарії, Словенії, Хорватії, Швеції, Грузії, Туреччини, Естонії, Словаччини, Норвегії, Боснії і Герцеговини, Литви.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.