Новини України. 18 травня. Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко у Донецьку відкрив новий міліцейський підрозділ – Центр оперативного реагування міліції.

У Донецьку відкрили Центр оперативного реагування міліції

Про це повідомили у прес-службі МВС України.

За своїм апаратно-програмним оснащенням ЦОРМ є найкращим в Україні. При його створенні були використані новітні технології, а також передовий досвід таких країн як Англія, Німеччина, Польща і Росія.

Як зазначив у своєму виступі Віталій Захарченко, відкриття цього Центру – ще один крок на шляху реформування органів внутрішніх справ, перетворення їх у правоохоронне відомство сучасного європейського зразка. Він допоможе забезпечити належний захист життя і здоров’я, прав і свобод жителів міста і його гостей, що є особливо актуальним напередодні проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

“Наші зусилля об’єднала одна мета – забезпечення належного громадського порядку, належного захисту здоров’я та життя громадян Донеччини“, – підкреслив Віталій Захарченко, звертаючись до місцевої влади.

На урочистому заході свій подарунок від МВС отримали й підрозділи, які безпосередньо задіяні в охороні громадського порядку: генералом внутрішньої служби були вручені головному міліціонеру області ключі від 30 автомобілів “Рено”.

Після ознайомлення з роботою Центру оперативного реагування міліції керівник відомства відповів на питання журналістів. Міністр запевнив, що такі підрозділи будуть створюватися і в інших обласних центрах України. При цьому будуть розвиватися й інші напрямки по наданню сервісних послуг громадянам. Наприклад, сучасні МРЕВ вже створені в Києві та Івано-Франківську, на черзі – Донецьк.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.