Новини України. 24 травня. Керівництво Донецької залізниці розбирається в ситуації з різким погіршенням стану здоров’я деяких донецьких журналістів після того як вони вживали продукти на кофі-брейку під час урочистого відкриття реконструйованого вокзалу в Донецьку 21 травня.

У Донецьку обіцяють розібратись з отруєнням журналістів

Про це заявив прес-секретар Донецької залізниці Володимир Селіванов.

“Я знаю про цю ситуацію, зараз дано команду СЕС Донецької залізниці розібратися в цьому питанні, розібратися з буфетом, який організовував цей фуршет, перевірити постачальників, а також напої. Перевірити максимально той перелік меню, який був у понеділок”.

“У випадку, якщо будуть виявлені порушення або відхилення від норм, наші люди будуть строго покарані. Ми самі зацікавлені провести серйозне розслідування. Я мав розмову з начальником пасажирської служби, і він пообіцяв жорстко розібратися в цьому питанні », – сказав Селіванов.

Він вибачився перед журналістами за виниклу ситуацію.

«Я зараз не можу сказати, що даний інцидент доведений, але в будь-якому випадку я прошу вибачення за цю ситуацію», – пояснив він.

Нагадаємо, як повідомляють ЗМІ, близько 10 донецьких журналістів, які вживали продукти на кофі-брейку під час відкриття вокзалу, були змушені звернутись за медичною допомогою з симптомами харчового отруєння.

За матеріалами Новости Донбасса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.