Новини України. 17 травня. У Дніпропетровську з’явиться більше тисячі прозорих смітників.

У Дніпрі міняють бетонні урни на металеві

В п’ятницю місто заплатить за нові урни комунальному підприємству “Титан”, і вже зовсім скоро вони з’являться в парках, скверах і на вулицях міста.

За всіма стандартами смітник повинен стояти мінімум через кожні п’ятдесят метрів, а в громадських місцях ця дистанція повинна бути ще коротше.

“Всього планується закупити понад тисячу урн”, – говорить начальник управління комунального господарства та дорожнього будівництва міської ради Олександр Василенко.

Нагадаємо, дизайн нових урн вибирали люди, які безпосередньо відповідають за чистоту, тобто самі двірники. В результаті обговорення учасники опитування зупинили свій вибір на двох урнах – металевій оцинкованій з просічками (їх збираються встановлювати в парках, скверах, місцях масового відпочинку городян) і ще одній металевій (їх планується ставити біля магазинів, кафе, офісів).

До речі, після вибухів в Дніпропетровську саме такий дизайн виявився як ніколи до речі. У сусідньому місті теж, до речі, змінюють тепер все урни на металеві в сіточку.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.