Новини України. 10 травня. У Макіївці Донецької області вбито відомого підприємця, голову Донецької обласної громадської організації «Конгрес азербайджанців» Махмудова Ігбала Беюккіши огли.

Ігбал Махмудов був застрелений

Правоохоронці підтвердили, що бізнесмен Махмудов був убитий вчора, 9 травня, з вогнепальної зброї, перебуваючи в машині. Невідомий убивця з місця злочину втік на мотоциклі.

В облорганізації «Конгрес азербайджанців» повідомили, що «9 травня на 35-му році життя, прямуючи на зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни в місто Макіївку Донецької області, трагічно загинув голова Донецької обласної громадської організації «Конгрес азербайджанців» Махмудов Ігбал Беюккіши огли».

«За своє коротке, але дуже активне життя Ігбал Махмудов зробив чимало добрих і важливих справ, чим заслужив глибоку повагу не тільки всієї азербайджанської діаспори Україні, а й ділових і громадських кіл Донецької області, – говориться в повідомленні. – Відомий в Донецьку підприємець, засновник Донецької обласної громадської організації «Конгрес азербайджанців», Ігбал Махмудов активно займався громадською та благодійною діяльністю, надавав допомогу ветеранам, знедоленим дітям і всім нужденним».

Облорганізація «Конгрес азербайджанців» заявила, що «глибоко сумує з приводу раптової смерті» свого голови і висловила «співчуття всім рідним, близьким і друзям Ігбала Махмудова».

За матеріалами Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.