Новини України. 28 травня. В наступному місяці співробітників підприємств і організацій, де встановлений п’ятиденний робочий тиждень, очікують два додаткових вихідних.

У червні українці отримають додаткові вихідні

А в містах-господарях Євро-2012, місцева влада рекомендує працедавцям влаштувати вихідні ще й у дні проведення матчів.

Відзначимо, що в неділю, 3 червня, через п’ятдесят днів після Великодня, відзначається одне з найбільших православних свят – День святої Трійці. Оскільки святкування припадає на неділю, то наступний за Трійцею понеділок, 4 червня, також буде вихідним.

28 червня в Україні відзначається День Конституції. Оскільки цього року святкування припадає на четвер, КМУ рекомендував керівникам підприємств і організацій для більш раціонального використання робочого часу наступного дня, 29 червня, також зробити вихідним.

Таким чином, завдяки Дню Конституції українці зможуть відпочити чотири дні поспіль. Однак відпрацювати 29 червня доведеться вже після, в суботу, 7 липня.

Крім того, Київська міська рада рекомендувала оголосити вихідними дні проведення матчів Євро-2012 у столиці – 11, 15 і 19 червня (випадають на робочі дні).

Львівська міська рада також рекомендувала оголосити вихідним 13 червня, день проведення матчу у Львові, щоб уболівальники змогли подивитися футбол.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.