Новини технологій. 2 травня. Комітет з реклами Великобританії (ASA) повторно розгляне питання про згадці в рекламі і на британському сайті Apple формату зв’язку 4G стосовно до реклами планшета iPad.

4G працює не усюди

Причиною стали нові скарги на рекламу цього пристрою. Мережа 4G не діє на території Великобританії.

У березні 2012 року ASA було прийнято рішення примусити Apple ввести обмеження в свою рекламу. Після укладення регулятора, Apple вирізала з рекламного ролика на сайті сюжет про 4G і зробила виноску до опису конфігрураціі iPad з 4G про те, що цей формат зв’язку діє тільки у деяких операторів США і Канади.

Однак цей захід виявився недостатнім, оскільки скарги продовжили надходити. У скарзі, яку цитує BBC News, потрібно повністю прибрати згадку про 4G стосовно до реклами iPad у Великобританії. Джерело в компанії Apple повідомило, що її представники не мають наміру повністю прибирати інформацію про 4G зі свого британського сайту.

Згадка 4G в рекламі iPad також не сподобалося австралійському регулятору. Австралійська комісія з конкуренції і споживачам (ACCC) подала в суд на компанію Apple відразу ж після початку продажів iPad в Австралії за дезінформацію покупців. В Австралії мережа 4G також не працює.

Формат 4G на даний момент не діє в Європі. Мережа 4G планується до запуску, але працюватиме на інших частотах, ніж ті, що використовуються в iPhone 4G.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.